Kiedy twój dron i cały ekwipunek, który się z nim wiąże, to twoje źródło utrzymania, pojedynczy wypadek może sprawić, że stracisz gotówkę, jesteś niezdolny do pracy i ograniczony przez przestoje. DJI uruchomiło dziś Enterprise Shield, program zapewniający spokój ducha dla komercyjnych pilotów z zasięgiem flot, wymianą nocną i wsparciem w profesjonalnym asortymencie firmy. DJI opisuje Enterprise Shield jako „nowy, dostosowywany plan usług ochrony dronów, zaprojektowany z myślą o zaspokojeniu różnorodnych potrzeb dzisiejszych komercyjnych operatorów dronowych.” DJI Enterprise Shield obejmuje linię produktów dla przedsiębiorstw chińskiego producenta, w tym szeroki zakres ubezpieczenia wypadkowego, naprawy i wymiany, bezpłatną wysyłkę, szybką dostawę i opcję udostępniania pokrycia w całej flocie produktów dla przedsiębiorstw. 

„Profesjonalni operatorzy dronów polegają na systemach DJI, aby realizować swoje misje z wysoką wydajnością i minimalnymi przestojami, powiedzieli nam, że chcą tego samego poziomu niezawodności i elastyczności w rozwiązaniu posprzedażowym” – powiedział Jan Gasparic, szef ds. Partnerstwa korporacyjnego w DJI.  „To była inspiracja dla DJI Enterprise Shield – planu, który zapewnia naszym klientom biznesowym spokój, na którym muszą skupić się na swoich misjach”.

Osłona DJI Enterprise Shield będzie dostępna w dwóch warstwach. Zapewnia pokrycie dla zakresu produktów firmowych przedsiębiorstwa, w tym dronów Matrice 200 Series i ładunków Zenmuse Z30, X4S, X5S, XT i XT2.
Zasięg obejmuje okres jednego roku od aktywacji i ma zabezpieczyć pilotów w kilku scenariuszach wypadków. Obejmują one błąd pilota, zakłócenia sygnału i uszkodzenia od wody.

Enterprise Shield Basic obejmuje dwa produkty zastępujące uszkodzone drony DJI i wraz z kamerą (z wyjątkiem XT i XT2) objęte planem w okresie jednego roku, za niewielką odpowiednią stałą opłatę. Bezpłatna dwukierunkowa wysyłka kurierska jest używana podczas wysyłki produktów do wymiany.

Enterprise Shield Plus obejmuje nieograniczone usługi naprawcze i wymiany produktów na uszkodzone drony i kamery w ramach kwoty pokrycia wybranej przez klienta. Bezpłatna przesyłka z dnia na dzień jest używana podczas wysyłania produktów do wymiany.

Plan obejmuje również bezpłatne usługi naprawcze dla kamer termicznych DJI Zenmuse XT i Zenmuse XT2. DJI zapewni operatorom możliwość użycia wypożyczonego urządzenia zastępczego w przypadku tych kamer, podczas gdy ich oryginalny produkt jest w trakcie naprawy. Enterprise Shield Plus oferuje także opcję dzielenia zasięgu w wielu produktach DJI, pomagając operatorom dronów komercyjnych chronić całą flotę za pomocą jednego planu.

 

Leave a comment

Leć z nami...