Nasz sprzęt

Nasz sprzęt

Dobieramy najbardziej odpowiedni sprzęt do danego zlecenia. Dzięki ciągłemu rozwojowi ilość posiadanego sprzętu nieustannie rośnie. Nie ma zleceń, których nie bylibyśmy wstanie wykonać

Inspire 2

Dysponujemy jednym z najlepszych obecnie dostępnych dronów filmowych. Jest szeroko stosowany w profesjonalnych produkcjach filmowych. Jego ruchome podwozie i wysokiej klasy optyka dostarcza niezwykłej jakości nagrań.

Matrice 200

Wysokiej klasy dron inspekcyjny wykorzystywany u nas w połączeniu z wyjątkową kamerą zenmuse z30 umożliwiającą 30 krotny zoom optyczny. Taka kombinacja pozwala dojrzeć w najbardziej niedostępne miejsca.

Parrot Bluegrass

Specjalistyczny dron przygotowany do analizy pól uprawnych. Wyposażony w kamerę Sequoia jest wstanie analizować poziom nawodnienia, stanu zdrowia, ilości niezbędnych nawozów i wiele więcej.

Parrot beboop thermal

Najmniejszy z dronów, którymi obecnie dysponujemy lecz nie mniej ważny. Mały dron wyposażony w kamerę termowizyjną. Dzięki swoim małym rozmiarom może podlecieć na małe odległości do badanych obiektów i dokonać pomiarów z dużo wyższą dokładnością od swoich większych kolegów

Leć z nami...